September 29, 2010

Ni miaka mitatu sasa

Miaka 3 imetimia leo hii, mengi yamepita hapo lakini bado naona kama jana tu.
Asante BWANA wa Majeshi kwa kutupigania kutulinda na hata kutufikisha leo hii, hakika sisi peke yetu hatuwezi, sifa na utukufu ni kwako BWANA.

2 comments:

SIMON KITURURU said...

Hongera Mkuu!

Reggy's said...

Hongera sana. Kweli kama jana

Google+ Followers

There was an error in this gadget
There was an error in this gadget

Arts n' Photo sildes

"SILENT VOICES" PHOTO EXHIBITION

Future Stars!

Some of published work

RIGHT TO BE RICH

RIGHT TO BE RICH
The ownership of money and property comes as a result of doing things in a certain way, and those who do things in this certain way — whether on purpose or accidentally — get rich, while those who do not do things in this certain way — no matter how hard they work or how able they are — remain poor. WDW Do things in RIGHT way now, but how? Call: +255716927070/+255784475576

Popular Posts

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...